Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle, tüm eğitimlerimiz "Online Canlı Sınıf Eğitimi" olarak devam etmektedir.

Cambridge Assessment English Sınavları

Ana sayfa > Sınavlar > Cambridge Assessment English Sınavları

cambridgeas

CAMBRIDGE ASSESSMENT ENGLISH SINAVLARI

Cambridge Assessment English sınavları, dünyada İngilizce konuşulan her yerde okullar, üniversiteler, özel sektör ve kamu sektörü tarafından tanınır ve kabul görmektedir.

Bir Cambridge Assessment English sınavında başarılı olduğunuzda, İngilizcenizin seviyesini gösteren uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifikaya sahip olursunuz.

 

Cambridge English Yeterlikleri, İngilizce öğrenmeyi keyifli, etkili ve ödüllendirici kılan geniş kapsamlı sınavlardır.

Okullar için yeterliklerimiz etkin öğretim ve öğrenim alanındaki araştırmalara dayanmaktadır. Bu yeterlikler çocuklara ve gençlere öz güven kazanma ve İngilizce dil becerilerini geliştirmelerinde adım adım yardımcı olacak temel ve öğrenme çerçevesini sunar.


Cambridge English Sınavları:

Pre A1 Starters

Bu sinav ufak yaslardaki ogrenciler icin gelistirilmis olan 3 sinavin ilkidir. Bu 3 sinav, ufak yaslardaki ogrencilerin Ingilizce ogrenimindeki ilk adimlari atmalarina yardimci olur.

A1 Movers

Ufak yastaki ogrenciler icin uretilmis ikinci sinavdir. Bu yas grubuna yonelik butun sinavlarimiz eglenceli, renkli ve aktivite bazli olup, cocuklari ogrenmeye tesvik eder.


A2 Flyers

Kucuk yas grubuna yonelik olarak hazirlanmis ucuncu sinavdir. Bu sinavlar, ogrencilerin ozguvenini gelistirir ve ileride Ingilizce konusunda ulasacaklari basarinin temellerini atar.


A2 Key for Schools

Bu yeterlik, ogrencilerin gundelik konusma ve yazma Ingilizce’lerini A2 seviyesine tamamen ulastirmalarina yardim eder. Sinav, ogrencilerin A2 Flyers sinavinda kazandiklari becerilerin temeli uzerine kurulmustur.


B1 Preliminary for Schools

Gunluk Ingilizce kullaniminin temellerini kavramis ve pratik Ingilizce kullanim becerilerine sahip ogrenciler icin hazirlanmis olan orta seviye Ingilizce yeterligidir.


B2 First for Schools

Daha yuksek seviye sinavlara hazirlanan ogrenciler icin ideal bir sinavdir. Ingilizce konusulan bir ortamda ozguvenle iletisim kurabilecekleri Ingilizce becerilerine sahip olduklarini gosterir.


C1 Advanced

Universite ve profesyonel yasama hazirlanan ogrenciler icin idealdir, ileri seviye Ingilizce seviyesinin kanitidir.


C2 Proficiency

En yüksek seviye yeterlik olup İngilizce’de ustalaştığınızı tüm dünyaya gösterir.

Cambridge English Qualifications

Bu sayfa 10127 kere görüntülendi.