Canlı Online Eğitimlerimiz

Ana sayfa > Kurumsal > Canlı Online Eğitimlerimiz
Canlı Online Eğitimlerimiz

İstanbul dışında ikamet eden çalışanlarınız mı var? Bire-bir eğitim almak istiyorsunuz ama çok seyahat ettiğiniz için bir planlama yapamıyor musunuz?  Şirket çalışanlarınıza  kapalı grup şeklinde  eğitim aldırmak istiyorsunuz ancak yeriniz müsait değil ve yolda kaybedilen zamana tahammülünüz kalmadı mı ? Farklı şehirlerdeki çalışanlarınıza da İstanbul’dakiler ile eşit hak ve imkanları mı sunmak istiyorsunuz? British Side, 2017 yılı itibariyle sizlerin ihtiyaçları çerçevesinde Kapalı Grup ve Birebir eğitimlerini online olarak da gerçekleştirmeye başladı.

Canlı Online eğitimlerimiz sınıf içi eğitimlerde olduğu gibi yüzyüze bir eğitmenle yapılmakta olup tek farkı online bir portal üzerinden gerçekleşmesidir. Eğitimlerde kullanılan portal katılımcıların dinleme, konuşma, okuma ve yazma yetkinliklerini geliştirmeye, iletişimsel eğitim metodunu sınıf içi eğitimlerde olduğu şekilde uygulamaya imkan tanımakta ve mekan sınırlamasını ortadan kaldırmaktadır. Portal, eğitmenin ekran paylaşımı yapabilmesi, beyaz tahta kullanabilmesi, katılımcılara video ya da dvd izletebilmesi gibi sınıf içi tüm eğitim araçlarını barındırmaktadır. Online eğitimler şehir dışında yaşayan katılımcılarınızın İstanbul’daki çalışanlarınız ile birlikte aynı eğitim kalitesinde eğitim almaları için sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Detaylı bilgi ve teklif talebi için corporate@britishside.com'a mail atabilir ya da bizlere 0212 327 27 01 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.
Bu sayfa 1 kere görüntülendi.