Kurumsal

Ana sayfa > Kurumsal
BRITISH SIDE’DA KURUMSAL EĞİTİMLER

Global iş dünyasında iyi bir İngilizce bilgisine sahip olmanın önemi her geçen gün artmaktadır. Sektör veya büyüklük farketmeksizin her firmanın profesyonel dünyada daha sağlam bir yer edinmesi için İngilizce, olmazsa olmazların başında gelmektedir.

Kurumlar İngilizce’nin  önemini  her geçen gün daha da iyi anlamakta ve çalışanlarına yatırım yaparak eğitimlerine öncelik vermektedir.

Bununla  birlikte İngilizce dil bilgisi  işe alım ve  terfi süreçlerinde ana kritelerden biri olarak görmektedir.

British Side 2006 yılında British Council’den devraldığı eğitim anlayış ve kültürünü, tamamı anadili İngilizce olan deneyimli eğitmen kadrosu ve profesyonel yönetim ekibi ile devam ettirmekte olup sektörün ihtiyaç ve taleplerine yönelme hedefiyle 2009 yılında Kurumsal Kurslar departmanını oluşturarak Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışmaya başlamıştır.

 

EĞİTİM  METODUMUZ

Yetişkin eğitiminde en önemli hususlardan biri katılımcının  öğrendiği yeni bilgiyi sık sık kullanarak pratik yapmasıdır. Günümüz yoğun temposunda birçoğumuz günlük koşuşturmacalar içerisinde İngilizce pratik yapmaya, kitap okumaya ya da İngilizce dinlemeye vakit ayıramıyoruz. British Side olarak gerek ders içeriklerimizi gerek ise derslere ek olarak sunduğumuz aktiviteleri tamamen bu bilinçle hazırlıyoruz.

Yeni bir dil öğrenirken,  o dilin bütünlüğünü korumak, dili doğru öğrenebilmek için gereken  en önemli koşullardan biridir. British Side olarak, iletişimsel metod  eğitim metodunu kullanıyor, eğitimler sırasında katılımcılarımızın dersin tamamında aktif bir şekilde iletişimde olduğuna emin oluyoruz.

İletişimsel Metod’da dil öğretiminde yaklaşımımız yeni öğrenilen bilgilerin, cümle yapılarının, kelimelerin ve dile ait dilbilgisi kalıplarının örnekler ile katılımcıya aktarılması ve sonrasında değişik alıştırmalar yapılarak öğrenilen bilginin pekiştirilmesi yönündedir. Ana hedef dilin genel yapı sisteminin öğrenilmesi, İngilizce iletişimin her seviyede sağlanmasıdır.

EĞİTMENLERİMİZ

Eğitmenlerimizin tamamı;

  • Anadili İngilizce olan (Native Speaker)
  • CELTA eğitmenlik sertifikasına sahip
  • Minimum 2 yıl eğitmenlik deneyimli
  • İş İngilizcesi programları , mesleki İngilizce gibi eğitimler için ise sektör deneyimlidir.
Bu sayfa 4130 kere görüntülendi.