Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle, tüm eğitimlerimiz "Online Canlı Sınıf Eğitimi" olarak devam etmektedir.

Özel Dersler

Ana sayfa > Kurslar > Özel Dersler

Eğitim İçeriği

ozeldersler

British Side, içeriği tamamen katılımcının ihtiyaç ve hedeflerine bağlı olarak dizayn edilen özel ders imkanı sunmaktadır. Bire Bir dersler, katılımcının kendi ihtiyaçlarının daha yoğun bir çalışmayla giderilebileceğini düşünüyor olduğu ve bu ihtiyacın grup kurslarıyla giderilmeyeceği veya daha uzun zaman alacağı durumlarda değerlendirilebilecek bir seçenektir.

Neden Özel Dersler?

Özel kurslar tamamen katılımcının ihtiyaç ve hedeflerine bağlı olarak hazırlanır. Katılımcı kurs içeriğine ve seçilecek konulara kendi ihtiyaçları doğrultusunda katkı yapabilir. Özel kursların tercih edilmesi katılımcının, kurs içeriğini, yoğunluğunu, saatlerini herhangi bir gruptan bağımsız olarak kendi ihtiyacı ve uygunluğuna göre belirleyebilmesi olarak gösterilebilir.

Özel kurslara katılmak için öncelikle bir seviye tespit sınavı yapılır. Sonrasında kurs koordinatörü ile katılımcının kendisine koyduğu hedefler ve bu hedeflere nasıl bir kurs programıyla, ne sürede ulaşılacağına dair bir toplantı (needs analysis) yapılır ve bu yönde kişiye özel bir ders programı düzenlenerek kursa başlanır.

  • Yazılı ve sözlü seviye tespit için randevu alınması gerekmektedir.
  • Dersler anadili İngilizce olan yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir.
  • Kayıtlı öğrencilerimize özel ücretsiz aktivite ve çalışma saatlerimiz vardır.
Bu sayfa 4 kere görüntülendi.
Özel Dersler
Yeni Dönem
20
Nisan
Seviye Tespit Sınavı
Seviye test randevunuzu alın ve Özel Dersler eğitimlerine katılıp British Side'ın eğitim kalitesiyle tanışın!
British Side, Türkiye'de Quality English kalite belgesine sahip ilk ve tek dil okuludur.