Genel İngilizce

Ana sayfa > Kurslar > Genel İngilizce

Kurs İçeriği

Genelİngilizce

Genel İngilizce kurslarımız sizin günlük yaşamda kullandığınız yazılı ve sözlü İngilizce pratiğinizin ve kendinizi ifade edebilme yeterliliğinizin artmasını sağlamaktadır. Tamamı yabancı ve ana dili İngilizce olan eğitmenlerimizle yapacağınız dersler İngilizce konuşmadaki güveninizi yerine getirecek ve İngilizceyi anadili olan eğitmenlerden öğrenmenin farkını yaşatacaktır.Genel İngilizce kurslarımız okuma, yazma ,konuşma, dinleme ve gramer alanlarında İngilizcenizi geliştirmeyi hedefler.

İngilizce Dil Eğitimine Yaklaşımımız

 • Uluslararası geçerliliği olan İngilizce Öğretmenliği diplomalarına sahip olan eğitmenlerimizin tamamının ana dili İngilizce’dir. Birleşik Krallık’ın çağdaş ve değişik kültürlerden oluşan toplum yapısını yansıtırlar. Samimi, sıcakkanlı ve her zaman yardıma hazırdırlar.
 • Tüm eğitmenlerimizin öğretime yönelik yeni yaklaşımlardan haberdar olabilmeleri amacıyla öğretmen destek sistemi oluşturduk.
 • Dil eğlenerek öğrenilmeli! İnsanların kendilerini rahat, ilgili ve sınıfın bir parçası gibi hissettikleri zaman daha hızlı öğrenebileceklerine inanıyoruz.
 • Sizleri sınıf arkadaşınızı tanımaya, takım çalışmaları yapmaya ve zaman zaman sınıf içinde yerlerinizi değiştirerek çeşitli faaliyetlerde bulunmaya teşvik ediyoruz.
 • Grup çalışmalarının İngilizce’nizi, özellikle de konuşma pratiğinizi önemli ölçüde ilerleteceğini ve öğrenciler arasında bilgi aktarımını arttıracağını düşünüyoruz.
 • Öğrendiklerinizi sınıf dışında da kullanabilmeniz için sizlere verdiğimiz bilgilerin güncel olmasına özen gösteriyoruz.
 • Hata yapmak öğrenim sürecinin doğal bir parçasıdır. En çabuk öğrenenler hatasız konuşmaya çalışanlar değil, başarılı iletişim kurabilmek için doğru ya da yanlış çaba gösterenlerdir.
 • Eğitim sistemimiz bir sonraki kura geçerken gelişiminizi değerlendirebilmemizi sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.
 • Derslerde özenle seçilmiş kitaplar ve özel olarak hazırlanmış kurs araçlarından kullanılır.
 • Eğitmenlerimiz multimedia imkanları da dahil olmak üzere en güncel eğitim araçlarından yararlanırlar.

 

British Side’ın Sınav ve Değerlendirme Sistemi

Dil öğrenim hızı, çalışmaya ayrılan zaman, motivasyon ve yeteneğe bağlı olarak kişiden kişiye göre değişir. Hazır olmadan bir üst kura geçmeniz, uzun vadede ilerleme hızınızı azaltacaktır. Bu nedenle her kurun sonunda bir sonraki kura devam etmeye hazır olup olmadığınızdan emin olmak için, 9 haftalık performansınızı, devam durumunuzu,  sınav ve ödevleriniz tarafsız bir şekilde değerlendirmekteyiz.

 

 
Pazartesi ve Çarşamba Grubu 10:00 - 13:00 14:00 - 17:00 18:45 - 21:45
Salı ve Perşembe Grubu 10:00 - 13:00 14:00 - 17:00 18:45 - 21:45
Cumartesi ve Pazar Grubu 09:00 - 12:00 13:00 - 16:00 16:30 - 19:30

 

genelinggaleri genelinggaleri genelinggaleri
genelinggaleri genelinggaleri genelinggaleri
 • Yazılı ve sözlü seviye tespit için randevu alınması gerekmektedir.
 • Dersler anadili İngilizce olan yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir.
 • Kayıtlı öğrencilerimize özel ücretsiz aktivite ve çalışma saatlerimiz vardır.
Bu sayfa 20761 kere görüntülendi.
Genel İngilizce
Yeni Dönem
23
Kasım
Seviye Tespit Sınavı
Seviye test randevunuzu alın ve Genel İngilizce eğitimlerine katılıp British Side'ın eğitim kalitesiyle tanışın!
British Side, Türkiye'de Quality English kalite belgesine sahip ilk ve tek dil okuludur.