CELTA & Teacher Training

Accommodation > Accommodation
Ana sayfa > Kurslar > CELTA & Teacher Training > Accommodation > Accommodation
Accommodation

Place Anthill 

Located at the crossroads of Asia and Europe right where the historic Silk Road once was, Istanbul is a naturally occurring transcontinental city with one of the fastest growing economies in the world.   Standing tall within the 39th and 52nd floors of the Anthill Residence complex  in the Sisli district of the city, Fraser Place Anthill Istanbul offers Gold-Standard luxury residences  with sweeping views of the spectacular Bosphorus Strait that borders both continents.

Fully furnished with modern conveniences  from the kitchen to state-of-the-art entertainment system, each of these chic and vibrant serviced apartments  in Istanbul is beautifully decked with oak flooring and full length windows creating a home that dazzles and a residence that is spacious, modern and simply elegant.

 

Royal Suites 

Beşiktaş'ta yer alan Royal Suites Beşiktaş tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlamaktadır. 
Tesisin 7/24 açık resepsiyonu oda servisi sunmaktadır. 
Sade dekorlu odaların tümü düz ekran uydu TV, klima ve minibar ile donatılmıştır. 
Duşlu özel banyoda saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmiştir. 
Her birimde buzdolabı ve elektrikli su ısıtıcısı ile mini mutfak bulunur.
Otelde güne zengin bir kahvaltı ile başlayabilirsiniz. Çevredeki alanda yemeklerin tadını çıkabileceğiniz birçok restoran mevcuttur.

 

Puffin Hostel

İstanbul’un kalbinde yepyeni bir hostel! Puffin Hostel İstanbul misafirperverliğini ve sıcaklığını hissedebileceğiniz İstanbul’un en merkezi noktalarından birinde sizleri beklemektedir. Çarşısı, meşhur kahvaltı salonları, binlerce insanın Asya yakasına geçmek için kullandıkları iskeleleri, çay evi, kafe ve barları ile Beşiktaş’ta hayat 24 saat canlıdır.

Ayrıca Beşiktaş havalimanlarına, otobüs terminallerine, tarihi mekânlara ve eğlence merkezlerine ulaşımı rahat konumdadır. Puffin Hostel kahve ve kahvaltı keyfi yapabileceğiniz açık ve kapalı terası bulunan tarihi bir binada bulunmaktadır.