Beşiktaş
0212 327 27 00
Besiktas Sube Telefon
Suadiye
0216 688 30 02
Suadiye Sube Telefon
Ana sayfa Next Yetişkinler için İngilizce Programlarımız

Yetişkinler için İngilizce Programlarımız

Program detayları için lütfen ilgilendiğiniz kursu seçiniz
GENEL
Genel İngilizce kurslarımız sizin günlük yaşamda yazılı ve sÖzlü İngilizce pratiğinizin artmasını ve kendinizi ifade edebilmenizdeki yeterliliğinizi arttırır. Tamamı yabancı olan hocalarımızla yapacağınız dersler İngilizce konuşmada ki güveninizi yerine getirecek ve İngilizceyi anadili olan kişilerden Öğrenmenin farkını yaşatacaktır.
GENEL
İş İngilizcesi kurslarımız, günlük iş hayatında kullandığınız İngilizcenizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Kurslarımız iş hayatında ihtiyaç duyulan konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Buna ek olarak İş Ingilizcesi kelime haznenizi ve dil bilginizi geliştirme fırsatınız da olacaktır.
GENEL
British Side ile akademik yazışma tekniğinizi geliştirip hedefinize ulaşın.Akademik İngilizce yazım dili, günlük yazışmalardan çok farklıdır. British Side'ın Akademik yazma kursu, çalışmanın basit fikir aşamasından olgunlaşmasına ve sonlanmasına kadar olan sürece katkıda bulunmak için tasarlanmıştır.
GENEL
Konuşma kursları, günlük konuşma becerilerinizin geliştirilmesi üzerine odaklanmıştır. Kurslarımız kelime hazinenizi arttırarak pratiğinizi geliştirmeyi sağlarken ayrıca, kendinize güveninizin ve konuşmadaki akıcılığınızın artmasını da hedeflemektedir.
GENEL
IELTS ve PTE Academic kursları, sizi Genel yada Akademik (eşdeğerlilik) sınavlara hazırlamak için tasarlanmıştır. Program IELTS ve PTE Academic sınavına nasıl yaklaşılması gerektiği ve sınavdan neler beklenmesi gerektiği konusunda bilgi vermekle birlikte, sınava yÖnelik ipuçları ve pratik çalışmalar yapma olanağı sağlar.
GENEL
Bire Bir Özel kurslar kişi ile derslere başlamadan Önce yapılan bir ihtiyaç analizi sonrası tamamen katılımcının ihtiyaç ve hedeflerine bağlı olarakhazırlanır. Katılımcı sınıf ortamından bağımsız olarak kurs içeriğine ve seçilecek konulara kendi ihtiyaçları doğrultusunda katkıyapabilir.