Beşiktaş
0212 327 27 00
Besiktas Sube Telefon
Suadiye
0216 688 30 02
Suadiye Sube Telefon

2006 yılında British Council deneyim ve tecrübesine sahip yönetici ve eğitmenler tarafından kurulan British Side,  Kurumsal Eğitimler’de de en çok tercih edilen kurum olma özelliğine sahip. Kaliteli eğitim ve profesyonel danışmanlık hizmetleri ile British Side, Türkiye’nin sektöründe ileri gelen kurumlarına İngilizce eğitimleri konusunda destek sağlıyor.

Portföyünde her sektörden,  o sektörün öncülerini barındıran British Side, yetişkin eğitimleri konusunda deneyimli, yabancı (native speaker) eğitmen kadrosu ve iletişimsel eğitim tekniği ile, kısıtlı zamana sahip iş hayatındaki kişilerin doğru bir eğitim almasını ve  öğrendiklerini gerek günlük gerekse iş hayatında kullanabilmelerini sağlıyor.

Kurumsal Eğitimlerde Neden British Side’ı tercih etmelisiniz?

British Side, konusunda uzman ve deneyimli yabancı (native speaker) eğitimenler ile çalışır. British Side’ın eğitmen seçiminde titiz olması ve uzun süre Türkiye’de kalmayı planlayan, yerleşik eğitmenlerle çalışması British Side’ın kaliteli eğitim anlayışının temel unsurlarındandır. Buna ek olarak British Side, günümüz ihtiyaçlarını, iş hayatında İngilizce kullanım alanlarını, kişilerin ve kurumların İngilizce eğitiminden beklentilerini  karşılayabilmek için eğitim sistemini ihtiyaca yönelik program seçenekleri ile zenginleştirmiştir.

Eğitimlerimizde İletişimsel Eğitim Metodu’nu kullanmamız, eğitim sırasında katılımcıların dilin temel kurallarını öğrenirken aynı zamanda dili kullanabilmesine de imkan tanıyarak, iletişimi hedef almaktadır. Önemli olan doğru bir dinleyici olmak, net bir şekilde anlamak,  yeterli kelime hazinesine ulaşıp, dilin kurallarını doğru kullanarak konuşmak ve elbette ki yazmaktır. Dil bir bütündür ve yaşayan, sosyal bir varlıktır.  İletişimde dinlemek ve konuşmak en önemli unsurları oluştururken, dilin diğer unsurlarını yok saymak ise maalesef dildeki yetkinliğimizi olumsuz etkilemektedir. Bu nedenledir ki, British Side İletişimsel Eğitim Metodu ile sizin dinleme yetkinliğinizi geliştirirken, ders içerisinde dili kullanmanızı sağlayarak yeni kelimelerle tanışmanızı, yeni öğrendiğiniz kelimeleri  kullandığınız dile entegre etmenizi, dilin yapı taşlarını doğru dizerek etkin bir anlatım diline kavuşmanızı hedefler. British Side’da farklı program seçeneklerinden bir ya da bir kaçı tam sizin için.

Kurumsal referanslarımız için  corporate@britishside.com a mail atabilir ya da  0212 327 27 01 nolu telefondan Kurumsal Kurslar Departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.