İngilizce Konuşma Becerinizi Geliştirmek için Neler Yapıyorsunuz?

İngilizce Konuşma Becerinizi Geliştirmek için Neler Yapıyorsunuz?

Haziran ayı itibariyle Kalamış şubemizde yabancı eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek olan İngilizce pratiğini arttırmayı amaçlayan Mini Executive Speaking Grupları dersleri başlıyor.

Kurs içeriğinde toplamda dört haftayı kapsayan programda öğrenciler 16 saatlik bir program eşliğinde, haftada 4 saat İngilizceyi aktif olarak kullanmış olacaklar. 1000 TL ücreti olan program ile öğrenci 4 haftanın sonunda 16 saatlik eğitimi tamamlamış olacaktır.

Yabancı eğitmenlerin deneyimleri ve uygulamaları ile öğrenciler derste, sosyal yaşamda ve iş hayatındaki İngilizce pratiklerini geliştirmiş olmakla birlikte dört kişilik mini sınıflarda konuşma ve kendini ifade etmeye zaman bulacaklardır. Öğrencilerin derslerde aktif olarak yer almalarını sağlayacak olan yabancı eğitmenlerimizle siz de İngilizce pratiğinizi arttırıp sosyal yaşamda daha aktif bir şekilde İngilizce’yi kullanıyor olmak ister misiniz?

Kurs başvuru, kayıt ve sorularınızla ilgili  kalamis@britishside.com  adresinden veya 0216 688 3002 numaralı telefondan lütfen bizimle iletişime geçiniz.