EĞİTİMDE KALİTE ŞİMDİ YENİ ŞUBESİNDE!

BRITISH SIDE GÖKTÜRK'TE!

Eğitimde kalitenin adı British side şimdi yepyeni şubesiyle Göktürk'te! Eylül'den itibaren kayıt işlemleri başlayacaktır. 

Devamı
YENİ ŞUBE EĞİTİM DÖNEMİNE BAŞLADI

BRITISH SIDE KALAMIŞ'TA!

Eğitimde kalitenin adı British Side'ın Suadiye/Şaşkınbakkal şubesi artık Kalamış'ta hizmet verecektir. 

Devamı
WEB SİTEMİZ YENİLENDİ!

YEPYENİ TASARIM, DETAYLI İÇERİK

British Side websitesi yeni arayüzü ve içeriği ile yayında! Kurslar, diğer eğitimlere ve formlara kolayca ulaşmanız mümkün. 

Devamı
BRITISH SIDE'DA AKADEMİK SINAVLAR!

AKADEMİK İNGİLİZCE SEVİYENİZİ PTE SINAVI İLE ÖĞRENİN

YDS, TOEFL, ve IELTS eşdeğerliliği olan Pearson PTE-Academic sınavları her Çarşamba ve C.tesi günleri yapılmaktadır. 

Devamı
EĞİTİMDE YENİ BİR BOYUT!

ONLINE EĞİTİMLER BAŞLIYOR!

Dil eğitimi almak isteyen ama yoğun iş temposundan dolayı kurslara katılamayanlar için British Side'dan yepyeni bir çözüm, Online Kurslar! 

Devamı

E-POSTA BÜLTENİNE KAYIT OLUN

Yeni dönem kursları, British Side avantajları veya ücretsiz İngilizce kursların size e-posta yoluyla ulaştıralım istiyorsanız kayıt olun.

E-posta bülteni

İngilizce Kursu nasıl aranmalı?

British Side olarak kayıt olabileceğiniz İngilizce Kursu arayan kursiyer ve öğrencilere yardımcı olabilmek için bazı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. İngilizce kursu eğitimine gereksinim duyan öğrencilerin kurs süreçlerini başarılı bir şekilde tamamlayabilecekleri bir İngilizce kursunu İstanbul'da nasıl bulabileceklerini bu içeriğimizde anlatmaya çalışacağız.

İnternet üzerinden kurs araması yaparken Google arama motorunun bize sunduğu alternatifli sonuçlar ile kolayca ingilizce akademileri, dil kursları ve içeriği bulmak mümkün. Yapacağımız arama kriterlerine yaşadığınız lokasyonu da mutlaka belirtmeliyiz. Örnek verecek olursak İstanbul'da İngilizce Kursu arıyorsak arama kelimemiz buna bağlı olarak İstanbul İngilizce Kursu veya İstanbul Yabancı Dil Kursu, ilçe bazında filtrelemek istiyorsak Beşiktaş İngilizce Kursu, Kadıköy Dil Kursu veya Göktürk İngilizce Kursu gibi kelimeler ile arama yapmak daha yararlı olacaktır.

Eğitim tercihinz daima profesyonel gerçek eğitmen olan kurumlar olmalıdır. Bir dil eğitimini yine o dili en iyi konuşan native eğitmenler verebilir. Bu yüzden tercihiniz bünyesinde sadece yabancı öğretmen ile eğitim veren eğitim merkezleri olmalıdır. Arama yaparken sonuçları incelemye başladığımızda web sitesi adresine dikkat etmek gerekmektedir çünkü gerçekte İngilizce kursu veya dil akademisi olmadığı halde birçok gereksiz sayfa vakit kaybetmenize sebep olabilir.

İnceleyeceğiniz sitede belli başlı dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Öncelikle bir kurum sayfası ise kurumsal bir alan adına sahip olup olmadığıdır zira bu tip firmaların kaliteli bir eğitim verme olasılığı yoktur.

Aradığınız eğitim şekli ve içeriğini iyi analiz etmenizi öneririz. Size hitap eden bir öğretim şekli mevcut mu ya da kaliteli eğitim verebilecek potansiyeli var mı gibi soruları mutlaka bakılmalıdır. Aynı zamanda doğru referanslar, öğrenci yorumları, ziyaretçi mesajları ve tavsiyeler seçiminizi yapmanızda yardımcı olacaktır.

İstanbul gibi büyük bir kentte ulaşım şüphesiz büyük sorun, dolayısıyla araştırmalarınız ve tercihlerimizde evimize/işimize yakın bir yer seçmek bu hususta önem arz etmektedir. Zira ulaşım sorunu eğitim sürecinizi fazlasıyla olumsuz etkileyebilmektedir. Alternatif farklı birkaç kurum arayın, aklınızdaki tüm soruları sorun ve randevu olarak görüşmeye gitmeye çalışın.

Eğitimlerinizde devamlı başarılı ve keyifli bir süreç geçirmenizi dileriz.