Eğitimlerimizi artık Online olarak evlerinize ve ofislerinize taşıyoruz!

ONLINE CANLI SINIF EĞİTİMLERİ

İngilizce Eğitimlerimizi artık Online olarak evlerinize ve ofislerinize taşıyoruz! 

Devamı
" The name in Quality English Teaching"

YENİ DÖNEM İNGİLİZCE KURSLARI 4 ŞUBAT'TA BAŞLIYOR

Eğitimde kalitenin adı British Side'da Yeni Dönem İngilizce Kursları başlıyor. Bilgi almak ve kayıt yaptırmak için Beşiktaş veya Kalamış şubelerimize bekliyoruz. 

Devamı
Eğitimde British Side farkı ile

SANA İŞ Mİ YOK!

Kaliteli İngilizce eğitimi ile Yurtdışı kariyer fırsatlarını yakalayın. Yeni Dönem Kurslarına katılın, seviyenizi yükselterek yurtdışında iş yolculuğunuza başlayın! 

Devamı
CERTIFICATE IN TEACHING ENGLISH TO SPEAKERS OF OTHER LANGUAGES

British Side CELTA & Teacher Training

British Side is an Authorized CELTA certification center for busy professionals. British Side offers a variety of times and dates for CELTA courses, ranging from part time to full time immersive. Contact us for more details.  

Devamı

E-POSTA BÜLTENİNE KAYIT OLUN

Yeni dönem kursları, British Side avantajları veya ücretsiz İngilizce kursların size e-posta yoluyla ulaştıralım istiyorsanız kayıt olun.

E-posta bülteni

İngilizce Kursu nasıl aranmalı?

British Side olarak kayıt olabileceğiniz İngilizce Kursu arayan kursiyer ve öğrencilere yardımcı olabilmek için bazı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. İngilizce kursu eğitimine gereksinim duyan öğrencilerin kurs süreçlerini başarılı bir şekilde tamamlayabilecekleri bir İngilizce kursunu İstanbul'da nasıl bulabileceklerini bu içeriğimizde anlatmaya çalışacağız.

İnternet üzerinden kurs araması yaparken Google arama motorunun bize sunduğu alternatifli sonuçlar ile kolayca ingilizce akademileri, dil kursları ve içeriği bulmak mümkün. Yapacağımız arama kriterlerine yaşadığınız lokasyonu da mutlaka belirtmeliyiz. Örnek verecek olursak İstanbul'da İngilizce Kursu arıyorsak arama kelimemiz buna bağlı olarak İstanbul İngilizce Kursu veya İstanbul Yabancı Dil Kursu, ilçe bazında filtrelemek istiyorsak Beşiktaş İngilizce Kursu, Kadıköy Dil Kursu veya Göktürk İngilizce Kursu gibi kelimeler ile arama yapmak daha yararlı olacaktır.

Eğitim tercihinz daima profesyonel gerçek eğitmen olan kurumlar olmalıdır. Bir dil eğitimini yine o dili en iyi konuşan native eğitmenler verebilir. Bu yüzden tercihiniz bünyesinde sadece yabancı öğretmen ile eğitim veren eğitim merkezleri olmalıdır. Arama yaparken sonuçları incelemye başladığımızda web sitesi adresine dikkat etmek gerekmektedir çünkü gerçekte İngilizce kursu veya dil akademisi olmadığı halde birçok gereksiz sayfa vakit kaybetmenize sebep olabilir.

İnceleyeceğiniz sitede belli başlı dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Öncelikle bir kurum sayfası ise kurumsal bir alan adına sahip olup olmadığıdır zira bu tip firmaların kaliteli bir eğitim verme olasılığı yoktur.

Aradığınız eğitim şekli ve içeriğini iyi analiz etmenizi öneririz. Size hitap eden bir öğretim şekli mevcut mu ya da kaliteli eğitim verebilecek potansiyeli var mı gibi soruları mutlaka bakılmalıdır. Aynı zamanda doğru referanslar, öğrenci yorumları, ziyaretçi mesajları ve tavsiyeler seçiminizi yapmanızda yardımcı olacaktır.

İstanbul gibi büyük bir kentte ulaşım şüphesiz büyük sorun, dolayısıyla araştırmalarınız ve tercihlerimizde evimize/işimize yakın bir yer seçmek bu hususta önem arz etmektedir. Zira ulaşım sorunu eğitim sürecinizi fazlasıyla olumsuz etkileyebilmektedir. Alternatif farklı birkaç kurum arayın, aklınızdaki tüm soruları sorun ve randevu olarak görüşmeye gitmeye çalışın.

Eğitimlerinizde devamlı başarılı ve keyifli bir süreç geçirmenizi dileriz.