Beşiktaş
0212 327 27 00
Besiktas Sube Telefon
Suadiye
0216 688 30 02
Suadiye Sube Telefon
Ana sayfa Next Çocuk Grubu Kursları Next 7-9 Yaş Grupları

7-9 Yaş Grupları

Kurs İçeriği

British Side 7-9 yaş grup eğitimine uygun öğrencilerimiz için bir akademik yılı kapasan 3 farklı seviyeye ait eğitim içeriği sunmaktadır: YLbeg, YLA and YLB. Öğrenciler tüm seviyelerde dili keyif alarak kullanacakları farklı aktiviteler etrafında dört ana dil becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin yanı sıra kelime bilgilerini de geliştireceklerdir.
 
Alanlarında ve bu yaş gruplarında tecrubeli eğitmenlerimiz, öğrencilerin derslerden ve eğitimden maksimum verim alabilmeleri ve aktif katılım sağlayabilmeleri için her türlü ekstra desteği vereceklerdir.
 
İster haraketli bir kelime oyununda, ister öğrenciyi içine alan bir role-play çalışmasında yada öğrenciye yaratıcılık katacak projelerde olsun, çocukların ihtiyaç ve yetenekleri dil öğenme süreçlerinde her zaman ön planda olacaktır.

Her seviye tüm dünyada kabul gören Cambridge sınavlarına doğru hazırlıyor olucak:

YLbeg – STARTERS

YLA – MOVERS

YLB – FLYERS

Yukarıda belirtmiş olduğumuz eğitim içeriğimizin yanı sıra ayrıca çocuğunuzun uluslarası Cambridge YL sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlayacak şekilde planlanan aktivitelere de yer veriyoruz. Bu yaş gruplarımızda amaç ingilizceyi keyif alarak, ilgi duyarak ve yaşarak öğrenmelerini sağlamak ve bu esnada onları sınava da hazırlayacak bir program sunmaktır.